3. ПСЖ с втора класика в дербито на Франция за три дни (ВИДЕО)

ПСЖ с втора класика в дербито на Франция за три дни (ВИДЕО)

„Принцовете” отново победиха Марсилия вкъщи с 3:0

Пари СЖ постигна втора последователна победа в голямото дерби на Франция срещу Олимпик Марсилия с 3:0 в рамките само на три дни.

След като в неделя хората на Унай Емери се наложиха със същия резултат на „Парк де Пренс” за първенство, сега го сториха и в турнира за Купата на Франция и така се класираха за полуфиналите.

Ключовото попадение в срещата падна в добавеното време на първата част, когато Анхел Ди Мария откри резултата след пас на Юлиян Дракслер.

Аржентинецът повтори упражнението малко след началото на второто полувреме, разписвайки се в 48-ата минута за 2:0.

Класиката пък оформи Единсон Кавани (81’) в заключителните минути след нов пас на Дракслер.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1