3. Рекреативо и Бетис с победи в Испания

Рекреативо и Бетис с победи в Испания

Рекреативо постигна сравнително лесна домакинска победа над гостуващия Спортинг (Хихон) с 2:0. Това стана в среща от 19-ия кръг на испанската Лига BBVA, която се игра на стадион "Коломбино" в Рекре. Домакините владееха инициативата през цялата среща и логично стигнаха до успеха. Головете за тях бяха дело на Хорхе в 5-ата минута и на Адриан Калунга в 54-ата минута. С този успех тимът се изкачи на 16-та позиция в класирането с актив от 20 точки. Хихонци пък заемат 10-то място с 24 точки. В друга среща от същия кръг Бетис се наложи с 3:1 над домакините от Валядолид. Срещата се игра на стадион "Хосе Зорила" във Валядолид. Хиско изведе напред в резултата Бетис още в 16-ата минута, но гостите не успяха да си задържат дълго преднината. Луис Прието съумя да изравни в 22-ата минута. Двете победни попадение за гостите от Севиля наниза Серхио Гарсия в 62-ата минута и в 92-ата минута. След този успех Бетис заема 13-ото място в класирането с актив от 21 точки, докато Валядолид е на 11-ата позиция с 23 точки.

Рекреативо постигна сравнително лесна домакинска победа над гостуващия Спортинг (Хихон) с 2:0. Това стана в среща от 19-ия кръг на испанската Лига BBVA, която се игра на стадион "Коломбино" в Рекре.

Домакините владееха инициативата през цялата среща и логично стигнаха до успеха. Головете за тях бяха дело на Хорхе в 5-ата минута и на Адриан Калунга в 54-ата минута. С този успех тимът се изкачи на 16-та позиция в класирането с актив от 20 точки. Хихонци пък заемат 10-то място с 24 точки.

В друга среща от същия кръг Бетис се наложи с 3:1 над домакините от Валядолид. Срещата се игра на стадион "Хосе Зорила" във Валядолид. Хиско изведе напред в резултата Бетис още в 16-ата минута, но гостите не успяха да си задържат дълго преднината. Луис Прието съумя да изравни в 22-ата минута. Двете победни попадение за гостите от Севиля наниза Серхио Гарсия в 62-ата минута и в 92-ата минута.

След този успех Бетис заема 13-ото място в класирането с актив от 21 точки, докато Валядолид е на 11-ата позиция с 23 точки.

Сърбия с първи успех в Лигата на нациите, победи Швейцария у дома (ВИДЕО)

В Лесковат сърбите надделяха с 2:0

Португалия се справи с Полша при визитата си, Роналдо с нов рекорден гол (ВИДЕО)