3. Роналдо блести с два гола и асистенция, Швейцария остана лидер в Група В (ВИДЕО)

Аутсайдерът Андора изненада Унгария и записа първа победа

Лидерът в квалификационна Група В за Мондиал 2018 Швейцария не допусна изненада при гостуването си на Фарьорски о-ви, спечелвайки срещата с 2:0. „Кръстоносците” откриха резултата в 36-ата минута след асистенция на Джемайли и попадение на Гранит Джака. В 59-ата минута отново Джемайли изигра ключова роля и подаде на Шакири, който удвои преднината на гостите.

След успеха Швейцария има вече в актива си 18 точки, четири мача преди края на квалификационния цикъл. Фарьорски о-ви пък остава на 4-а позиция с 5 точки.

Португалия също не изпита затруднения при гостуването си на Латвия, като спечели срещата с 3:0. Домакините успяха да удържат нулевото равенство почти до края на първото полувреме, но в 41-ата Кристиано Роналдо откри резултата. Отново звездата на „мореплавателите” и Реал Мадрид бе точен в 63-ата, а четири по-късно асистира на Андре Силва за класическото 3:0.

Успехът на Португалия запази шансовете на тима за първото място, след победата „мореплавателите” са с 15 точки, на три зад Швейцария. Латвийците пък се сринаха на последното място и имат в актива си след шест двубоя само 3 точки.

Изненада в групата поднесе аутсайдерът Андора, който  спечели у дома срещу националния тим на Унгария с 1:0. Единственото попадение в дубоя падна в 26-ата минута, а негов автор бе Марк Ребес.

Андора записа първа победа в квалификациите и се изкачи на позиция нагоре, изпреварвайки Латвия. Унгария пък остава на 3-а позиция със 7 точки и с илюзорни шансове за изместване на фаворитите в групата – Швейцария и Португалия.

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?