3. Сари: Губим концентрация, когато контролираме мача

Сари: Губим концентрация, когато контролираме мача

Ние не сме много силни физически и затова направих смени, обясни треньорът

Мениджърът на Челси Маурицио Сари имаше някои забележки към своите играчи след победата с 2:1 над Брайтън.

Той смята, че футболистите му понякога губят концентрация, когато смятат, че контролират даден мач и така позволяват на съперника да се върне в срещата.

“Смятам, че понякога започваме да си мислим, че контролираме даден мач и така сами си усложняваме живота. Изведнъж губим концентрация и вниманието ни се понижава. Това чувство е много опасно. Мисля, че можехме да спечелим доста по-убедително.

Играхме по-добре в продължение на 60 минути. Получихме гол в момент, когато държахме мача в ръцете си. Още тогава ми стана ясно, че последните пет минути ще са много тежки и ще трябва да се справяме с множество центрирания в наказателното ни поле.

Ние не сме много силни физически и затова направих смени, с които да усиля нащата мощ. Последните пет минути бяха доста тежки, затова трябваше да си решим мача доста по-рано”, смята Сари.

Соланке: Винаги съм вярвал, че ще се върна в националния отбор

Нападателят на Тотнъм получи повиквателна за "трите лъва"

Италианската федерация обяви датите за Суперкупата

Интер-Аталанта ще бъде първият мач в програмата на 2 януари, докато Ювентус - Милан ще се проведе на 3 януари