3. "Сърцата" спряха шампионите на старта в Шотландия

"Сърцата" спряха шампионите на старта в Шотландия

Шотландският шампион Глазгоу Рейнджърс стартира с реми защитата на титлата си, след като завърши 1:1 домакинството си на Хартс.

Първото попадение през новия сезон в местния шампионат бе дело националът на Уганда Давид Обуа, който даде преднина на гостите от Хартс в 16-ата минута.

Резултатът се запази минимален в полза на „сърцата” до 58-ата минута, в която Стивън Нейсмит се разписа за домакините и така оформи крайния резултат.

Така новият наставник на Рейнджърс Али МакКойст записа реми в официалния си дебют на "Айброкс", което бе едва четвърто срещу този опонент в столицата от 16 мача, в които съставът от Глазгоу стигна до 12 успеха.

Барселона прекратява пенсионирането на Шчесни?