3. Сент Етиен изхвърли ПСЖ от Купата на Франция (ВИДЕО)

Сент Етиен изхвърли ПСЖ от Купата на Франция (ВИДЕО)

Отборът на Сент Етиен се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Франция, след като късно снощи се наложи след изпълнение на дузпа над ПСЖ

Отборът на Сент Етиен се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Франция, след като късно снощи се наложи след изпълнение на дузпа над ПСЖ. В редовното време мачът завърши при нулево равенство, а в продълженията двата тима също не си вкараха голове.

При дузпите нервите на "зелените" се оказаха по-здрави и те надделяха с 5:3, като пропуск от бялата точка за "принцовете" направи най-скъпият бранител в историята Тиаго Силва.

Пари Сен Жермен може да се сърди само на себе си за поражението, като пропиля невероятни положения, и в редовните 90 и в допълнителните 30 минути. Златан Ибрахимович, Езекил Лавеци, Жереми Менез и неговата смята Нене имаха невероятни положения пред вратата на „зелените“, които пропуснаха, или бяха блокирани от Руфие. Брандао и Аубамеянг тормозеха отбраната на ПСЖ, и също имаха шанс да решат всичко още в редовното време на мача, но и Душе се справяше отлично в рамката си.

Това бе 12 пореден мач за Сент Етиен без загуба, а „зелените“ спечелиха още първия си мач за Купата на Лигата този сезон отново с дузпи, срещу Лориен, а след това по пътя си отстраниха и Сошо с 3:0.

Останалите четвъртфинали са в сряда и четвъртък – Монпелие – Ница, Бастия – Лил и Рен – Троа. Полуфиналите са на 15 и 16 януари, а двойките ще бъдат определени след изиграването на всички четвъртфинали.
Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши

Френският халф наруши мълчанието си около допинг скандала

Наполи мина и през Комо с 3:1, за да оглави Серия А (ВИДЕО)

Новакът успя да стигне до 1:1 на почивката, но капитулира след нея

Спалети обяви националите на Италия за Белгия и Израел

Името Малдини отново ще облече екипа на "Скуадра Адзура"

Артета хвали постоянството на Арсенал

Мениджърът на "топчиите" е доволен от добрата форма на отбора му от старта на сезона