3. Севиля с първа загуба в Примера – 0:1 от Малага

Севиля с първа загуба в Примера – 0:1 от Малага

Севиля допусна първа загуба в Примера, след като загуби с 0:1 като домакин от Малага. Андалусийците изоставаха в резултата след 18 минути игра, когато Алваро Лопес откри резултата. Домакините упражниха натиск и изпуснаха няколко изгодни положения за гол до края на полувремето. През втората част те отново диктуваха темпото, но червеният картон на Адриано Корейа в 67-ата минута спря устрема им. Гостите удържаха преднината си и успяха да нанесат първо поражение на Севиля за сезона, което позволи на Барселона да ги измести от второто място.