3. Шампионът Байерн разби Хановер в Мюнхен (ВИДЕО)

Шампионът Байерн разби Хановер в Мюнхен (ВИДЕО)

Вицепървенецът с нова издънка, вижте всички резултати в Бундеслигата

Германският шампион Байерн (Мюнхен) записа поредния си впечатляващ успех, след като разби у дома с 4:0 гостуващия Хановер с 4:0 в мач от седмия кръг на Бундеслигата.

С по две попадения за баварците, които не допуснаха гол в шести пореден мач, се отличиха Роберт Левандовски и Ариен Робен.

Полският нападател откри резултата още в седмата минута след дълъг извеждащ пас на Рафиня, а в 13-ата Робен се възползва от грешка при изнасянето на топката отстрана на гостите и покачи на 2:0.

Класическият резултат бе оформен от Левандовски, който в 38-ата минута бе изведен от Шакири и по подобие на първото си попадение, реализира второ и общо трето в срещата.

При резултат 3:0 дойде и почивката, а след нея домакините вкараха още веднъж. Голът бе дело на Робен, който го реализира с характерното си влизане отдясно към центъра и удар с левия крак.

Така баварците вече имат 17 точки, със 7 повече от Хановер и запазват лидерската позиция в класирането.

Междувременно Хофенхайм излезе на второ място, след като победи вкъщи Шалке с 2:0, а Байер (Леверкузен) регистрира изненадващо домакинско равенство 2:2 срещу представящия се отлично новак Падерборн.

Голямата изненада в събота поднесе съставът на Хамбургер, който победи като гост вицешампиона Борусия (Дортмунд) с минималното 1:0 и така постигна дебютен успех през кампанията.

18 Вердер 7 0 4 3 -6 4

РЕПОРТАЖИ ОТ ВСИЧКИ МАЧОВЕ МОЖЕ ДА ВИДИТЕ ВЪВ ВИДЕОСЕКЦИЯТА НИ!

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1