3. Уест Хем разби Портсмут като гост с 4:1

Уест Хем разби Портсмут като гост с 4:1

Портсмут и неговия наставник Тони Адамс се сгромолясаха на собствения си "Фратън Парк" срещу Уест Хем и загубиха с 1:4. Това стана в среща от 19-ия кръг на английската Висша лига.

Домакините започнаха по-активно срещата и първи стигнаха до заслужено попадение, което бе дело на Нахир Белхадж в 8-ата минута на срещата. След това попадение всичко за "Помпи" се обърка и момчетата на Тони Адамс буквално бяха премазани от "чуковете".

Началото на обрата даде Джон Колисън в 20-ата минута с изравнителен гол. Настискът на Уест Хем продължи и резултатът не закъсня. Карлтън Коул изведе напред в резултата Уест Хем с което тимът на Джанфранко Дзола направи пълен обрат.

В 70-ата минута уелсецът Крей Белъми показа защо Дзола не го пуска да ходи в Тотнъм и вкара за 3:1. Отново Белъми оформи крайното 4:1 в 83-ата минута с което донесе победата на своя тим.

След този мач Портсмут заема 10-то място в класирането с актив от 23 точки, а Уест Хем е на 13-та позиция с 22 точки.
Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман