3. Украйна и Англия с безлично 0:0 (видео)

Украйна и Англия с безлично 0:0 (видео)

Отборите на Украйна и Англия до 21 години завършиха 0:0 в мача си от европейското първенство за младежи в Дания.

Отборите на Украйна и Англия до 21 години завършиха 0:0 в мача си от европейското първенство за младежи в Дания. Срещата се игра на стадион "MCH Арена" и бе от програмата на предварителна група "В" на надпреварата.

Първата част на двубоя бе доста скучна, като единственото интересно нещо в нея бе силен удар на Стъридж, който срещна напречната греда, а през второто полувреме нещата се раздвижиха леко. Двата отбора пропуснаха по едно изгодно положение в края на срещата, но гол в една от двете врати не падна и така двубоят завърши при нулево равенство.

Хиксът почти сигурно изхвърля украинците от турнира, тъй като мач преди края те са на 4-о място с 1 точка, а в последния си сблъсък срещат състава на Испания. Англичаните пък са 2-и във временното подреждане с 2 точки, на 1 зад Чехия и на 2 зад лидера Испания.