3. УНИКАЛНА ДРАМА! Реал (Мадрид) "възкръсна" срещу Брюж, спаси се от загуба (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Кралския клуб" навакса изоставане от 0:2, на два пъти VAR помогна на Георги Кабаков

Брюж бе напът да запише сензационна победа на „Сантяго Бернабеу“ срещу Реал Мадрид в двубой от втория кръг от груповата фаза на Шампионска лига, но „кралския клуб“ стига с мъка до реми 2:2 на собствения си стадион. Срещата, която бе водена успешно от българска съдийска начело с Георги Кабаков, започна кошмарно за домакините, които получиха гол в 9-ата минута, дело на Денис Еманюел. Отново нигериецът бе точен в 39-ата. Рамос върна едно попадение в 55-ата, а във финалните минути домакините стигнаха и до изравняване благодарение на Каземиро. Така това е първа точка за Реал от два мача, оставайки на дъното на Група А, в която водач е ПСЖ. Французите имат по-късно днес гостуване на Галатасарай.

В 5-ата минута на двубоя Карим Бензема засече с глава центриране от корнер, но не успя да насочи добре топката и прати в аут.

Четири минути по-късно гостите шокираха „кралския клуб“. Пърси Тау получи отдясно, последва пас към Денис Еманюел, който останал сам срещу Куртоа опита да спре топката, кълбото се отби в левия му крак и се получи удар, който изненада вратаря на Реал и топката влезе в мрежата. Бе маркирана засада, но след консултация с ВАР попадението все пак бе зачетено.

Последваха силни минути за Реал, в които домакините на няколко пъти застрашиха вратата на белгийците, но без желания резултат.

В 21-ата Карвахал комбинира с Модрич, който стреля неточно покрай левия страничен стълб.

Три по-късно Кроос отправи силен удар, топката се отби в тялото на Дели и за късмет на гостите мина на сантиметри покрай десния страничен стълб.

В 28-ата минута Миньоле направи страхотно спасяване с една ръка, след като Варан засече с глава центриране на Кроос от корнер.

Куртоа трябваше да се намесва в 33-ата след пробив и удар отдясно на Тау, а в 36-ата Кроос направи добро двойно с Бензема, но ударът му пропусна целта.

В 39-ата минута Модрич изгуби лесно топката в централната зона, Денис Еманюел напредна в половината на Реал, точно преди да шутира нигериецът загуби равновесие, но успя да нанесе удар, топката премина над Куртоа и попадна в мрежата за втори път.

Нов шанс за Тони Кроос се появи в 45-ата минута, но германецът отново показа неточен мерник и от дъгата стреля в аут.

Реал започна силно втората част, а в 49-ата Карвахал от малък ъгъл пробва технично да прехвърли Миньоле, но вратарят изби в корнер. Минута по-късно от почти същата позиция Азар заложи на силата, но вратарят на Брюж отново бе стабилен и спаси.

В 54-ата минута Еманюел бе близо до своя хеттрик, но резервният вратар Ареола, който замени Куртоа на почивката, успя да парира удара на нападателя.

В последвалата атака на домакините Рамос се възползва от отличен пас на Бензема и прати в мрежата. Последва разглеждане на попадението заради съмнения за засада, но такава не бе маркирана и Реал намали изоставането.

Модрич можеше да върне равенството в 70-ата минута, но стреля неточно във външната част на мрежата.

В 84-ата минута капитанът на гостите Вормер влезе много опасно в краката на Винисиус, за което бе санкциониран с жълт картон, който бе втори за него и съответно бе изгонен.

При последвалото центриране на Кроос от фаула, Каземиро засече с глава подаването и вкара скъпоценния втори гол за Реал, който им донесе първа точка в надпреварата.

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1