3. Юве преклони глава пред ЛА Галакси (ВИДЕО)

Юве преклони глава пред ЛА Галакси (ВИДЕО)

Италианският шампион загуби с 1:3 след две груби грешки в защита през второто полувреме

Отборът Ювентус загуби с 1:3 от американския Лос Анджелис Галакси в приятелска среща, която се игра на стадион „Доджър” в САЩ. Алесандро Матри отбеляза единственото попадение в мача за италианския шампион, докато за тимът от Лос Анджелис се разписаха съответно Омар Гонсалес, Лендън Донован и Роби Кийн.

Резултатът бе открит в 36-ата минута. Жуниньо изведе с отличен пас на чиста позиция Омар Гонсалес, а той с прецизен удар прати топката в мрежата на Джанлуиджи Буфон.

Отговорът на „старата госпожа” обаче бе много бърз, след като тимът на Антонио Конте възстанови равенство само 3 минути по-късно. Фабио Куалярела получи кълбото в наказателното поле, след което нанесе много силен удар, вратарят Брайън Роу изби, но топката отиде право в Алесандро Матри, който от няколко метра бе точен за 1:1. При този резултат дойде и краят на първото полувреме.

Лос Анджелис Галакси успя да поведе с 2:1 в 60-ата минута – Артуро Видал загуби лековато кълбото, което попадна в Роби Кийн, а ирландецът напредна с него, след което намери непокрития в наказателното поле Лендън Донован, който вкара топката в опразнената врата – 2:1.

Третото попадение за американския тим дойде в 89-ата минута и отново падна след грешка в отбора на Ювентус. Андреа Пирло върна много лошо топката назад към защитата, а Роби Кийн се възползва отне кълбото, за да се озове сам срещу Марко Сторари и да оформи крайното 3:1 с удар покрай вратаря на "бианконерите".

Илия Груев със съмнение за тежка контузия на коляното

Родният национал е получил проблема във вчерашния мач срещу Норич

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм