2. - Германия
  3. Хамбургер излъга Адо Ден Хааг в контрола

Хамбургер излъга Адо Ден Хааг в контрола

Немският тим спечели с 2:1 срещу холандския си съперник

Отборът на Хамбургер се наложи над Адо Ден Хааг в приятелска среща. Германският тим спечели с 2:1 контролния мач с холандския си съперник.

Първото полувреме не предложи попадения в нито една от двете врати, а Хамбургер поведе почти веднага след подновяването на играта през втората част, в 48-ата минута, когато Гереро откри резултата. Нападателят покачи преднината на немския тим на 2:0 в 72-ата, като по този начин даде още по-солиден аванс на тима си. Адо Ден Хааг намали на 1:2 в 79-ата минута чрез Чери, но силите на холандците не достигнаха, за да се доберат до равенството, и те загубиха.

Хамбургер подновява участието си в Първа Бундеслига на Германия през новата година с домакинство на шампиона Борусия Дортмунд. В момента Хамбургер е на 13-ото място във временното подреждане с 19 точки. Адо Ден Хааг пък играе първия си мач за в холандското първенство за 2012-та година срещу Рода, като двубоят е на 20-ти януари. По време на зимната пауза Адо Ден Хааг се намира на 11-ата позиция с 21 точки.

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Какъв мач! Леверкузен срази Волфсбург с 4:3 в спиращ дъха спектакъл (ВИДЕО)