2. - Испания
  3. Барселона разби Алмерия за едно полувреме

Барселона разби Алмерия за едно полувреме

В мач от осмия кръг на испанската Лига "BBVA" тимът на Барселона буквано разби Алмерия за едно полувреме. Каталунците победиха своя опонент с 5:0, като головете бяха вкарани само през първото полувреме. Домакините започнаха вихрено мача и още в 5-ата минута резултатът откри Самуел Ето'о след центриране на Туре и неспокосана намеса на защитата на гостите. В 13-ата минута Анди удвои след силен удар в левия ъгъл. В 21-ата минута Ето'о вкара второто си попадение в мача, а три минути по-късно Меси подаде към камерунеца от дясно, като той се справи с вратаря Алвеш и двама защитници на Алмерия и оформи хетрика си в мача. В 37-ата минута Дани Алвеш оформи крайното 5:0 за каталунците.

В мач от осмия кръг на испанската Лига "BBVA" тимът на Барселона буквано разби Алмерия за едно полувреме. Каталунците победиха своя опонент с 5:0, като головете бяха вкарани само през първото полувреме. Домакините започнаха вихрено мача и още в 5-ата минута резултатът откри Самуел Ето'о след центриране на Туре и неспокосана намеса на защитата на гостите. В 13-ата минута Анди удвои след силен удар в левия ъгъл. В 21-ата минута Ето'о вкара второто си попадение в мача, а три минути по-късно Меси подаде към камерунеца от дясно, като той се справи с вратаря Алвеш и двама защитници на Алмерия и оформи хетрика си в мача. В 37-ата минута Дани Алвеш оформи крайното 5:0 за каталунците.