2. - Испания
  3. Бетис надви коравия Осасуна

Бетис надви коравия Осасуна

Бетис надви негостоприемния тим на Осасуна с 2:0, като гост в мач от осмия кръг на испанската Лига "BBVA". Гостите от Севиля бяха по-добрия тим и показаха голямо желание за победа, а с тази загуба се затвърдиха впечатленията, че тимът на Осасуна се намира в криза. Първото попадение за гостите падна в 52-ата минута и бе дело на Мехмед Аурелио, а в 85-ата минута на мата Павон удвои резултата. След тази победа Бетис заема 13-ото място в класирането с 8 спечелени точки, докато Осасуна е на предпоследното 19-то място с 4 спечелени точки.