2. - Испания
  3. Валенсия излезе начело след 4:0 над Нумансия

Валенсия излезе начело след 4:0 над Нумансия

Валенсия излезе начело в класирането след 4:0 над Нумансия. Домакините буквално разбиха своя съперник и можеха да отбележат още толкова попадение. Давид Вия откри резултата още в 5-та минута. Гостите се преместиха в защита и през голяма част от мача Валенсия имаше трудности, защото Нумансия се бранеше много добре. В 72-та минута заметникътна Давид Силва Хуан Мата вкара втория гол и тогава задачата на Валенсия стана лесна. В 82-та минута Висенте направи класическото 3:0, а 5 минути по късно Вия вкара четвъртото попадение.