2. - Испания
  3. Валенсия сгази безпомощния Бетис (ВИДЕО)

Валенсия сгази безпомощния Бетис (ВИДЕО)

„Прилепите” вкараха пет безответни гола на последния

Отборът на Валенсия отнесе гостуващият Бетис с 5:0 в мач от 23-ия кръг на испанската Примера дивисион. Това е втора поредна победа за „прилепите”, като отборът няма загуба в последните четири шампионатни двубоя.

Жереми Матийо и Пако Алкасер дадоха стабилна преднина на тима си минути преди края на първата част, която завърши 2:0 в полза на „прилепите”.

През второто полувреме паднаха нови три гола. 20-годишният Алкасер добави още едно попадение, а другите две бяха дело на Софиан Фегули и Едуардо Варгас.

След победата си Валенсия вече се намира на осмата позиция в класирането, на пет точки от зоната, даваща право на участие в Лига Европа. Бетис остава на дъното с едва 14 точки, като най-вероятно другата кампания ще играе в Сегунда.