2. - Италия
  3. Милан отново ще търси победата с Ка-Па-Ро

Милан отново ще търси победата с Ка-Па-Ро

Наставникът на Милан Карло Анчелоти ще заложи на бразилското си нападателно трио Кака, Алешандре Пато и Роналдиньо в сблъсъка с Рома тази неделя на "Олимпико". Двубоят от 18-ия кръг на Серия "А" ще се играе в неделя от 21:30 часа, като двата отбора искат единствено победата. „Росонерите” трябва да спечелят, за да продължат да се надават на титлата, докато "вълците" са в борбата за четвъртото място, което дава право на участие в Шампионската лига.

Анчелоти разчита на Ка-Па-Ро, които в посления официален мач на тима разбиха с 5:1 Удинезе, а Кака и Пато вкараха по два гола. Добрата новина за Милан е, че вратарят Кристиян Абиати се възстанови от травамата на глезена и ще играе в Рим. Пред него отбораната ще е съставена от Дзамброта, Малдини, Каладзе и Янкуловски, докато Пирло, Фламини и Амброзини ще са халфове. Кларънс Зеедорф има проблеми с десния крак и най-вероятно ще гледа мача от трибуните. При положение, че се възстанови ще се появи на мястото на Амброзини.
Мота доволен от Ювентус след издънката (ВИДЕО)

Направихме всичко, обяви старши треньорът след 1:1 у дома с Каляри

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1