2. Лека атлетика
  3. Ивет Лалова не успя да се класира за финала на 60 метра в Щутгарт

Ивет Лалова не успя да се класира за финала на 60 метра в Щутгарт

Ивет Лалова не успя да се класира за финала на 60 метра на турнира по лека атлетика в Щутгарт (Германия). Атлетката ни записа време 7.37 секунди в полуфиналите, където завърши 4-та в първата полуфинална серия. Победителка в серията стана Лаверне Джоунс-Ферет (Виржински острови) със 7.10 секунди.

Това бе втори старт за Ивет Лалова през зимния сезон в зала, след като преди четири дни завърши на пето място във финала на 60 метра в Дюселдорф (Германия) с време 7.32 секунди. На 13-ти февруари тя ще участва в спринта на 60 метра и на турнир в Лайпциг.