2. Лека атлетика
  3. Ивет Лалова победи на турнира по лека атлетика в Риети и покри норматив за участие в игрите в Лондон

Нормативи за участие в Лондон-2012 се покриват след 1 май 2011 година

Българската спринтьорка Ивет Лалова спечели първото място в дисциплината 100 метра на международния турнир по лека атлетика в италианския град Риети с време 11,26 секунди и покри норматива за участие в летните олимпийски игри в Лондон през 2012 година.

Нормативи за участие в Лондон-2012 се покриват след 1 май 2011 година.

С този резултат Ивет Лалова покри и норматив за участие в световното първенство по лека атлетика през август тази година в Даегу /Република Корея/.