2. - Лига Европа
  3. Газиантеп се класира за 3-ия квалификационен кръг на Лига Европа, Попето с гол

Газиантеп се класира за 3-ия квалификационен кръг на Лига Европа, Попето с гол

Отборът на Газиантепспор се класира за 3-ия предварителен квалификационен кръг на турнира Лига Европа, след като тази вечер размаза тима на ФК Минск с 4:1 и с общ резултат 5:2 се класира за следващата фаза на надпреварата. Срещата се игра на стадион „Камил Очак” и бе от програмата на 2-ия квалификационен кръг на турнира.

Двубоят започна с натиск на домакините, които излязоха напред в резултат в 28-ата минута, когато точен бе Гюнгьор. В 61-ата Сачивко възстанови статуквото, но в 73-ата Вагнер отново даде преднина на турците. В 83-ата минута пък, българският национал Ивелин Попов също записа името си сред голмайсторите, а крайното 4:1 оформи Адън в даденото от рефера продължение.
Захари Сираков: Имам идея за Славия (Прага)

"Орлите" с първо домакинство в Лига Европа

Лудогорец обяви мерките за сигурност за Лига Европа

"Орлите" зоват за по-ранно идване на стадиона

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем