2. - Национален отбор
  3. Израел с нова победа в групата на България при младежите - 2:1 като гост на Казахстан

Играчите на Ели Розен с нова победа в последната минута

Израел продължи добрия си старт в квалификациите за европейското първенство за младежи. С гол в последната минута на Тото Тамуз тимът на Ели Розен победи с 2:1 като гост Казахстан в столицата Астана.

Двата отбора с в групата на България от евроквалификациите.

Бебарс Начо пропусна дузпа за гостите в 36-ата минута, но 20 минути по-късно изведе напред своя отбор. Радостта на израелците обаче бе кратка, след като Дамир Даутов изравни две минути по-късно.

Тамуз обаче донесе трите точки след центриране на Гай Асулин и удар с глава на нападателя.

През юни Израел отново постигна победа в последната минута срещу България в София.