3. Шотландия с късен обрат за 2 минути (ВИДЕО)

Шотландия с късен обрат за 2 минути (ВИДЕО)

Холанд поведе Норвегия преди кошмарния край за „викингите“

Шотландия стигна до драматичен обрат при визитата си на Норвегия от 3-ия кръг на квалификациите за Евро 2024.

Звездата на домакините Ерлинг Холанд откри от дузпа, но с 2 късни попадения „гайдарите“ стигнаха до успех с 2:1.

В 60-ата минута Райън Портеъс извърши нарушение в наказателното поле на "гайдарите" и Холанд лесно превърна в гол отсъдената дузпа, реализирайки 54-ото си попадение през 2023 година.

Шест минути преди края на редовното време нападателят на Манчестър Сити беше заменен, а Линдън Дайкс изравни  в 87-ата минута след група грешка в отбраната на Норвегия, която го остави на стрелкова позиция в наказателното поле.

Само 120 секунди след това Джон Макгин подаде за Дайкс и той продължи към Кени Маклийн, който прати кълбото в долния десен ъгъл на вратата на домакините.

След този успех Шотландия се намира на първо място в група "А" с пълен актив от 9 точки, докато норвежците са на трета позиция със само една точка.

В среща от квалификационна група "F" за Евро 2024 Естония завърши наравно 1:1 с домакина Азербайджан. Рауно Сапинен даде аванс за гостите в 27-ата минута, но Антон Кривоцюк изравни в 23 минути преди изтичане на редовното време.

В състава на Естония резерва беше нападателят на Локомотив Пловдив - Ерик Сорга.

Естонският състав е на четвърто място в класирането след първата си спечелена точка, а Азербайджан заема пета позиция, също с една спечелена точка до момента.

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)