3. Бока не успя да бие Ланус у дома - 0:0 (ВИДЕО)

Бока не успя да бие Ланус у дома - 0:0 (ВИДЕО)

Ривър Плейт спечели с 2:0 като гост срещу Расинг

Ланус направи равенство 0:0 като гост на Бока Хуниорс и остана на първо място в аржентинското първенство. В 24-ата минута Хуан Роман Рикелме имаше възможност да открие резултата, но ударът му мина на сантиметри покрай гредата. Само минута по-късно Николас Бланди също пропусна да даде аванс в полза на Бока.

"Златисто-сините" бяха смятани за един от фаворитите в шампионата преди началото на сезона, но от осем изиграни двубоя имат едва една победа и са на 15-о място във временното класиране. Ланус е на първа позиция с актив от 18 точки.

Ривър Плейт спечели с 2:0 като гост срещу Расинг в едно от класическите дербита на Аржентина. Гостите поведоха още в 12-ата минута чрез Леандро Гонсалес, който се разписа с глава след изпълнение на корнер.

Мануел Лансини вкара за крайното 2:0 секунди преди края на редовното време. Ривър Плейт има актив от 16 точки в подреждането и се намира на трета позиция до момента. Расинг Клуб е на девето място. В друга неделна среща Нюелс Олд Бойс загуби с 1:2 у дома срещу Колон (Санта Фе).