3. Бразилия освиркана от феновете си при равенство с Чили

Бразилия освиркана от феновете си при равенство с Чили

Контролната среща завърши наравно - 2:2

53 000 фенове на реновирания стадион "Минейрао" в Бело Хоризонте освиркаха тима на Бразилия по време на равенството 2:2 с Чили в контролна среща, съобщава БГНЕС.

Това бе последната проверка за Селесао преди избирането на състава за Купата на Конфедерациите, която ще се проведе в Бразилия през юни.

Двубоят бе и първи на реновирания стадион "Минейрао" в Бело Хоризонте, който ще приема мачове от Купата на Конфедерациите и Световното първенство догодина.

Възпитаниците на Луис Фелипе Сколари обаче отново разочароваха феновете си, който освиркаха тима и дори подвикваха "Оле" при размяна на пасове от страна на чилийците.

Гонсалес изведе гостите напред в осмата минута, преди Бразилия да стигне до пълен обрат с голове на Ревер и Неймар. В 63-та минута обаче Чили стигна до равенството с попадение на Варгас.

"Един ден те освиркват, на следващия те боготворят - така е във футбола", заключи философски звездата на Бразилия Неймар.