3. Бразилия с класика срещу Иран в контрола (видео)

Бразилия с класика срещу Иран в контрола (видео)

Бразилският национален отбор по футбол записа комфортна победа с 3:0 над тима на Иран в приятелски мач, игран в Абу Даби

Бразилският национален отбор по футбол записа комфортна победа с 3:0 над тима на Иран в приятелски мач, игран в Абу Даби. В двубоя „селесао” излезе без по-голямата част от звездите си, а капитанската лента бе дадена на твърдата резерва в Милан Робиньо.

Иначе срещата започна добре за Бразилия и в 15-ата минута Дани Алвеш откри резултата след перфектно изпълнен фаул. 5 минути по-късно „златистите” отново бяха близо до гола, ала изстрел на Робиньо срещна гредата.

Втората част пък започна по-добре за иранците, които удариха и греда чрез Некунам. В 67-ата минута нападателят на Милан Алешандре Пато удвои преднината на своите, а крайното 3:0 оформи Нилмар в даденото от съдията продължение.

Съставът на Бразилия: Виктор; А. Сантос, Т. Силва, Д. Луис, Д. Алвеш; Лукас, Рамиреш, К. Едуардо; Робиньо, Пато, Коутиньо