Филип Кръстев с 15 минути в САЩ, Меси пада (ВИДЕО)

Българският национал Филип Кръстев игра 15 минути за победата на ФК Лос Анджелис с 4:2 при гостуването си на Остин от Западната конференция на американската Мейджър Лийг Сокър.

Кръстев се появи в игра в 75-а минута на мястото на поляка Матеуш Богуш при 4:0 в полза на неговия отбор. В края домакините върнаха две попадения, като второто падна след автогол на бившия капитан на Ювентус Джорджо Киелини.

Отборът на Кръстев вече си осигури място в плейофната фаза на шампионата.

Лионел Меси се завърна в игра за своя Интер Маями при загубата от лидера в Източната конференция Синсинати с 0:1.

Аржентинската мегазвезда пропусна последните срещи на своя отбор заради контузия, но вече е възстановен и влезе в игра в 56-а минута. Дори и появата на Меси не помогна на Интер Маями и в 78-а минута Алваро Бареа реализира единствения гол и донесе победата за Синсинати.

Интер Маями е предпоследен в Източната конференция без шансове за плейофите.