3. Герой на Мексико отпадна за предстоящите световни квалификации

Герой на Мексико отпадна за предстоящите световни квалификации

Паул Агилар има разтежение на бедрото

Защитникът Паул Агилар, който вкара победния гол за Мексико в плейофа срещу САЩ за място на Купата на Конфедерациите, отпадна от състава за предстоящите световни квалификации заради контузия.

Мексико приема Салвадор в петък и играе като гост на Хондурас следващата седмица в първите два мача от група А на четвъртия кръг в зона КОНКАКАФ по пътя към Световното първенство през 2018-а година в Русия.

Агилар, който е десен бек, има разтежение на мускула на бедрото от мача на клубния си отбор Америка (Мексико Сити) при загубата с 1:2 от Монтерей. Мястото му в състава е заето от Раул Лопес от Гуадалахара.

Бранителят вкара от воле за 3:2 в плейофа със САЩ, като срещата противопостави последните два шампиона в турнира Голд къп и ацтеките отиват на Конфедерейшънс къп 2017.

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка

Аржентина пак не победи след 1:1 с Венецуела (ВИДЕО)