3. Китай се жалва за непризнат гол

Китай се жалва за непризнат гол

Видеоповторения показаха, че топката преминава голлинията

Китайската футболна федерация подаде жалба за непризнат гол в световна квалификация в Хонконг. Жалбата на китайците до Азиатската футболна конфедерация обаче има малки шансове да бъде уважена, отбелязва агенция Синхуа.

Видеоповторения показаха, че топката преминава голлинията в 77-а минута след удар на Ю Дабао по време на мача Китай - Хонконг, завършил 0:0. Австралийският рефер Щребре Деловски не призна попадението, а технология на голлинията не се използва в световните квалификация.

Нулевото равенство на стадион Мон Кок сложи край на шансовете на двата отбора за класиране на Мондиал 2018 в Русия.

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка

Аржентина пак не победи след 1:1 с Венецуела (ВИДЕО)