3. Неймар с два гола за Сантос на финала в Сао Пауло (видео)

Неймар с два гола за Сантос на финала в Сао Пауло (видео)

Неймар вкара два гола за победата на Сантос с 3:0 над Гуарани в първи мач от финала на първенството на щата Сао Пауло. Така Сантос направи сериозна крачка към трета поредна титла на щата преди реванша другата седмица.

Пабло Енрике Гансо откри резултата в края на първото полувреме, а Неймар затвърди успеха с две попадения след почивката. В първенството на щата Рио де Жанейро Флуминензе надигра Ботафого с 4:1 в първата финална среща. Фред вкара един от головете за Флу с ефектна задна ножица.