3. Парагвай надделя драматично над Панама в контрола (видео)

Парагвай надделя драматично над Панама в контрола (видео)

Вижте как завършиха и други приятелски мачове, играни тази нощ

Отборът на Парагвай постигна драматична победа с 1:0 срещу Панама в приятелски мач. Единственото попадение в мача падна в последните минути на редовното време, но този гол се оказа достатъчен, за да могат парагвайците да си тръгнат като победители от срещата.

Точен за крайното 1:0 в полза на Парагвай бе Джонатан Сантана в 89-ата минута на двубоя. Парагвайците пък играха с човек по-малко от 17-ата минута на срещата, след като Виктор Касерес получи директен червен картон.

В друга приятелска среща Боливия надделя над Куба с 1:0. Кубинците завършиха срещата с 10 души след червен картон на Хосе Коралес в 69-ата минута.

Малко по-рано от този момент от второто полувреме пък Боливия успя да отбележи единственото попадение в мача. Победният гол падна в 53-ата минута и бе дело на Рикардо Педриел.

С две попадения на Джейми Айови Еквадор надделя над Хондурас с 2:0 в друга контрола. Футболистът даде аванс на еквадорците в 15-ата минута, а преднината им от едно попадение се запази и до почивката на мача.

През второто полувреме Еквадор отбеляза и втори гол. Точен за 2:0 бе отново Айови. Второто попадение падна в 69-ата минута, а по този начин бе оформено и крайното 2:0.

Чили и Гана пък не успяха да излъчат победител в сблъсъка помежду им. Двубоят приключи при резултат 1:1, а южноамериканският тим завърши мача с човек по-малко след червен картон на Матиас Кампос в 70-ата минута.

Иначе африканците имаха преднина от един гол на почивката на мача, след като Ричардо Мпонг бе дал аванс на Гана в 42-ата минута. Чили все пак се добра до равенството, след като точен за 1:1 от дузпа в 76-ата минута бе Матиас Фернандес.

Мексико отстъпи с 0:2 на Колумбия в друг приятелски мач. Още на полувремето на срещата колумбийците водеха с 1:0, благодарение на попадението на нападателя на Атлетико (Мадрид) – Радамел Фалкао, в 37-ата минута. Точно когато изтичаше час игра пък Хуан Куадрадо наниза втори гол във вратата на мексиканците и по този начин оформи крайното 2:0.