3. Ривър Плейт пропусна да излезе начело в Аржентина

Ривър Плейт пропусна да излезе начело в Аржентина

Ривър Плейт пропусна възможността да оглави класирането в първенството на Аржентина, след като загуби домакинския си двубой от Ол Бойс с 0:2 в мач от 13-ия кръг.

Гостите стигнаха до успеха с попадения на Емануел Гилиоти и Хуан Родригес. Ривър Плейт остава на четвърто място с 22 точки. Велес Сарсфийлд, който днес играе с Банфийлд, е на върха с 24 точки.

Годой Крус се наложи като гост с 3:1 над Нюълс Олд Бойс в събота и се изкачи на второто място с 23 точки актив.

Бока Хунирос вече е на 11-та позиция с 18 точки, след като с голове на Мартин Палермо и Хуан Роман Рикелме победи Архентинос Хуниорс като гост с 2:0.

Шампионът Естудинатес завърши 0:0 с Ланус като гост, а Марио Регуейро от тима на домакините получи червен картон в 65-ата минута.