3. Шампионската лига на Африка с нов шампион

Шампионската лига на Африка с нов шампион

Защитаващият титлата си отбор на ТП Мазембе (ДРК) отпадна от надпреварата

Защитаващият титлата си отбор на ТП Мазембе (Демократична република Конго) отпадна от Шампионската лига по футбол на Африка.

ТП Мазембе завърши 1:1 като домакин срещу мароканския Уидад Казабланка, но след загубата с 0:2 в първия мач като гост напуска турнира. Уидад Казабланка продължава напред с общ резултат 3:1 и се класира за груповата фаза на Шампионската лига на Африка.

Защитникът Салиф Кулибали откри резултата за домакините в 28-ата минута, а в 90-ата Реда Хаджхудж изравни. Осем отбора продължават участието си в турнира. Те са разделени в две групи по четири. Първите два тима от всяка група ще се класират за полуфиналите.

Футболисти от еfbet Лига мериха сили в Лига на нациите на КОНКАКАФ

Мартиника се наложи над Гваделупа

Салах поведе Египет към успех, Тунис се издъни

Нигерия надви трудно Либия

Перу излъга Уругвай и изплува от дъното

Перу победи Уругвай с 1:0 у дома и записа първи успех в квалификациите за Мондиал 2026

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка

Аржентина пак не победи след 1:1 с Венецуела (ВИДЕО)