3. Тевес дебютира с асистенция и греда за Бока

Тевес дебютира с асистенция и греда за Бока

Бока Хуниорс победи Килмес с 2:1 в среща от 17-ия кръг на футболното първенство на Аржентина.

Карлос Тевес дебютира за домакините и изигра първия си мач за тима от 2004 година насам.

Той беше бурно аплодиран от над 50 хиляди зрители на "Бомбонера". Сред публиката беше и легендата Диаго Армандо Марадона.

Бившият играч на Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити и Ювентус не успя да се разпише, но направи асистенция и уцели греда в началото на втората част.

В 27-а минута Тевес подаде на Себастиан Паласион, който откри резултата. Малко след начелото на второ полувреме Джонатан Кайери направи 2:0 с красив прехвърлящ удар.

За Килмес точен беше Алексис Канело в 58-а минута. Бока Хуниорс е лидер в класирането с 37 точки.

Вторият Сан Лоренсо победи гостуващия Арсенал с 3:0 и остава на точка от върха в подреждането.