3. Уругвай победи, но вече беше късно (ВИДЕО)

Уругвай победи, но вече беше късно (ВИДЕО)

Урусите компенсираха минимално срама от първите си два мача

Уругвай спечелиха последния си мач на тазгодишната Копа Америка, побеждавайки Ямайка с 3:0 в мач без значение. И двата отбора нямаха шанс да продължат напред в турнира, но въпреки това урусите напуснаха надпреварата положително.

Абел Ернандес отбеляза първия гол в 21-та минута, изскачайки зад защитата.

В 66-та минута на двубоя, преднината на Уругвай вече беше 2:0, след автогол на Уотсън. Защитникът беше излъган от неуспешния опит на Ернандес да играе с кълбото и той сам го прави във вратата си.

Последваха няколко пропуска от страна на Уругвай, но третият гол стана факт. В 88-та минута Матиас Корухо беше изведен в коридор и на скорост успя да прониже стража на ямайците за класически резултат.

Така Уругвай завършват трети в група С с 3 точки, а Ямайка си тръгва с нулев актив.

Футболисти от еfbet Лига мериха сили в Лига на нациите на КОНКАКАФ

Мартиника се наложи над Гваделупа

Салах поведе Египет към успех, Тунис се издъни

Нигерия надви трудно Либия

Перу излъга Уругвай и изплува от дъното

Перу победи Уругвай с 1:0 у дома и записа първи успех в квалификациите за Мондиал 2026

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка

Аржентина пак не победи след 1:1 с Венецуела (ВИДЕО)