3. ВИДЕО: Атлетико Минейро взе аванс срещу Сао Пауло в 1/8-финалите на Копа Либертадорес

Емелек се справи с Флуминензе

Атлетико Минейро спечели с 2:1 срещу Сао Пауло в първи осминафинален мач от турнира Копа Либертадорес. Още в деветата минута на двубоя на стадион "Морумби" Жадсон даде аванс на домакините след асистенция на звездата Пауло Енрике Гансо.

В 35-ата минута Лусио получи червен картон заради опасно влизане срещу Бернард и остави Сао Пауло с човек по-малко на терена.

Малко преди края на първата част бразилската звезда Роналдиньо възстанови равенството. В 59-ата минута обаче Диего Тардели бе точен за 2:1 в полза на Атлетико.

В друга среща от директните елиминации в надпреварата еквадорският Емелек надигра с 2:1 у дома бразилския гранд Флуминензе.

Домакините излязоха напред в резултата в 33-ата минута след автогол на Леандро Еузебио. Малко преди почивката Вагнер се разписа за Фламенго и резултатът стана 1:1. Крайното 2:1 оформи Гайбор три минути преди края.