3. ВИДЕО: Хеттрик на Неймар донесе първа победа на Сантос в Копа Либертадорес

Тимът от Сао Паоло победи Интернасионал с 3:1

Отборът на Сантос победи гостуващия Интернасионал с 3:1 в мач от Група 1 на Копа Либертадорес.

И трите попадения за домакините бяха дело на суперзвездата Неймар. Младокът откри резултата в 16-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Борхес.

Вторият гол на 20-годишния нападател може спокойно да претендира за най-красиво попадение на сезона. В 55-ата минута техничният бразилец направи изключително солово изпълнение, тръгвайки от собствената половина, след което направи за смях четирима футболисти на Интернасионал преди да прати топката в мрежата за 2:0.

В 64-ата минута гостите върнаха едно попадение чрез Леандро Дамиао, който се разписа от близко разстояние.

Само три минути по-късно обаче Неймар оформи своя хеттрик, с нов самостоятелен рейд, завършил с елегантно прехвърляне на противниковия страж.

По този начин и двата отбора имат по 3 точки, но изостават от лидера от Боливия „Дъ Стронгест”, който е с пълен актив от два мача.