3. Ямайка на полуфинал за Голд къп

Ямайка на полуфинал за Голд къп

Националният отбор на Ямайка се класира за полуфиналите на турнира Голд къп, след като победи Канада с резултат 2:1

Националният отбор на Ямайка се класира за полуфиналите на турнира Голд къп, след като победи Канада с резултат 2:1. Възпитаниците на Теодор Уитмър поведоха в 6-та минута с гол на Шон Франсис. През втората част ямайците удвоиха резултата чрез Ромарио Уилямс. Дейвид Хойлет върна един гол за Канада, но той беше крайно недостатъчен. За състава на Канада пази вратарят на Лудогорец Милан Борян.

В полуфиналите Ямайка ще срещне Мексико. В другия 1/2-финал играят тимовете на Коста Рика и САЩ.