3. Зеедорф с две асистенции за победа на Ботафого (ВИДЕО)

Зеедорф с две асистенции за победа на Ботафого (ВИДЕО)

В другата среща от днес Гояш и Васко да Гама завършиха наравно 1:1

Бившият холандски национал Кларънс Зеедорф асистира и за двата гола за успеха на Ботафого при успеха с 2:0 над Витория Баия в среща от 11-ия кръг. С този успех черно-белите от Рио де Жанейро събраха 20 точки и изпревариха по голова разлика Коритиба, който също има толкова след вчерашния си успех над Понте Прета. Витория Баия остава на 6-о място с 15 точки. В 32-ата минута Зеедорф подаде вътре в наказателното поле и Витиньо откри резултата. 10 минути по-късно отново 37-годишният холандец поде атака, подаде под ъгъл вътре в наказателното поле и Елиаш завърши ефектно атаката за 2:0.

В другата среща от днес Гояш и Васко да Гама завършиха наравно 1:1. Педро Кен в 16-ата минута даде аванс на Васко, но две минути преди края домакините изравниха с точно изпълнена дузпа на Валтер. Васко да Гама заема 8-о място с 13 точки, а Гояш е 11-и също с 13.