3. Борислав Гергинов спечели втория турнир на строителния бизнес

Борислав Гергинов спечели втория турнир на строителния бизнес

През уикенда на кортовете на СК „ДЕМА” в ж.к. „Младост”1А се състоя вторият турнир по тенис за работещите в строителния бизнес. Спонсор на състезанието пак бе водещият български производител на лепила, мазилки и топлоизолационни материали „Теразид” ЕООД.

През уикенда  на кортовете на СК „ДЕМА” в ж.к. „Младост”1А се състоя вторият турнир по тенис за работещите в строителния бизнес. Спонсор на състезанието пак бе водещият български производител на лепила, мазилки и топлоизолационни материали „Теразид” ЕООД.

В турнира участвуваха 30 мъже и 22 жени. Те се състезаваха в дисциплините мъже единично и смесени двойки. Някои от фирмите се представиха лично със обствениците или управителите си. Между тях са: Спас Шопов (“КАИ Груп”), баща и син Петър и Тодор Байчев (“Изомекс”).Свои представители изпрати и други фирми – лидери в бранша: Тихомир Павлов (“Хоум фор ю”), Ивайло Тодоров (верига магазини за строителни материали „Мармаг”), Марин Донов („Джесика” – магазини за плочки и санитария), Георги Тодоров („Контракт Сити”).

Рязкото застудяване  не отказа мераклиите. Спортен комплекс „ДЕМА” за пореден път осигури възможност турнирът да се проведе едновременно на открити и закрити кортове. Наградите, осигурени от „Теразид” ЕООД изостриха конкуренцията. За първо място призът бе 1000 лв, за второ – 500 и две трети – по 200 лв.

Класиралите се от пето до осмо място получиха ваучери за спортни стоки. При мъжете победител  в турнира е Борислав Гергинов (”Топливо”), който надигра с 9:6 Добромир Ганев („Джи инвестмънт” – Варна). При смесените  двойки финала спечелиха Елена Андонова и Емил Марков с победа 7:5 над Димитринка Бойчева и Петър Котев.