3. Серина започна с победа годината

Серина започна с победа годината

Бившата номер едно в света Серина Уилямс се завърна на корта с победа с 6-2 6-3 над южноафриканка

Бившата номер едно в света Серина Уилямс се завърна на корта с победа с 6-2 6-3 над Шанел Схеeпeрс в среща от първи кръг на турнира в Бризбейн, Австралия. Американката не бе играла след загубения финал на US Open от Саманта Стоусър през септември.

Серина изигра силен мач, в който не си пролича дългото отсъствие, а освен това американката демонстрира много голямо желание и страст в играта си, не давайки никакви шансове на южноафриканката. Въпреки, че пропусна последните 4 месеца от 2011 година американката отбеляза седем аса по време на мача, продължил 68 минути.

В спора за място на четвъртфиналите Уилямс ще срещне Бояна Йовановски, която вчера се наложи с 6-4 6-2 над Кейси Делакуа.

Официално! Отложиха мача на Гругор за утре

Отложени са и почти всички срещи в Шанхай

Медведев на осминафинал в Шанхай

Руснакът се наложи над италианеца Матео Арналди с 5:7, 6:4, 6:4

Дъждът продължава да бави мача на Григор в Шанхай

Григор Димитров води със сет, но изостава във втория преди прекъсването на срещата

Ясно е кога Григор Димитров ще доиграва в Шанхай

Мачът на Гришо срещу белгиеца Зизу Бергс бе прекъснат

Джокович започна изненадващо трудно старта си в Шанхай (ВИДЕО)

Той победи янкито Алекс Михелсен в два сета

Мачът на Григор Димитров няма да се доиграе днес

Срещата на българина срещу Зизу Бергс беше прекратена при 1:0 сета в полза на нашия тенисист