3. Тодор Енев ще играе в първия сингъл срещу Унгария

Тодор Енев ще играе в първия сингъл срещу Унгария

Преди минути в Дьор бе изтеглен жребият за двубоя от втора група на Евро-африканската зона за Купа "Дейвис" между Унгария и България, според който Тодор Енев ще срещне Атила Балаш в първия мач утре.

Енев, който е 747-и в ранглистата, ще има трудната задача да се справи с първата ракета на домакините Балаш (307-и), а веднага след това голямата ни надежда Григор Димитров излиза срещу Адам Келнер (586).

България загуби и трите си мача в историята на сблъсъците срещу Унгария, но отличната форма на Григор Димитров дава надежди, че воденият от Огнян Илиев тим има добри шансове за победа.