2. Трансфери
  3. Рейнджърс дойде за вратар

Рейнджърс дойде за вратар

Емисари гледаха Димитър Евтимов срещу ЦСКА вчера

Шотландският гранд „Глазгоу Рейнджърс" прати емисари да гледат вратаря на юношеския национален отбор Димитър Евтимов на вчерашния мач „Чавдар" (Етрополе) - ЦСКА от елитната ни група, пише 24 часа.

Той запази вратата си суха при победата с 2:0 за домакините на стадиона в Правец след попадения на Георги Пашов и Станислав Краев. Краев изпусна и дузпа в последната минута. 2-кратният европейски шампион „Нотингам Форест" вече е изпратил параметрите за евентуален договор с Евтимов, който мина проби и в „Манчестър Юнайтед".

Мъжкият тим на ЦСКА пък получи двудневна почивка след загубата с 0:1 от „Черно море". Милен Радуканов разпусна своите. Грегори Нелсън получи по-голяма почивка, за да може да се види с болната си съпруга Зена. В подкрепа на своя съотборник играчите на „червените" излязоха със специални фланелки във Варна.

Готова е инженерната експертиза на козирката на стадион „Българска армия". Тя бе продупчена на 18 места, за да бъде изследвана изцяло. Експертите са категорични, че тя е поздрава от тези на „Васил Левски" и „Славия" и може да издържи доста сериозно земетресение.