2. Втора лига
  3. Даниел Пеев се върна в Локомотив (София)

Даниел Пеев се върна в Локомотив (София)

Той се включи в игра за новия тим при петата разгромна победа в контролите - 7:1 срещу Банкя

Още един познат играч на Локомотив (София) - Даниел Пеев, се включи в игра за новия тим при петата разгромна победа в контролите - 7:1 срещу Банкя, съобщава "Тема спорт".

Пеев игра през първото полувреме и засега ще поддържа форма с родния си тим. Костадин Велков, който излезе с капитанска лента, обаче ще остане в отбора, за да му помогне в трудния период.

Локомотив (София) нямаше никакъв проблем и с Банкя, като в петте си проверки срещу четвъртодивизионни съперници до момента е набрал голова разлика 26:2. Калоян Бонев вкара за 1:0 със силен диагонален шут в 18-ата минута. 2:0 направи Григор Андреев в 21-ата, а в 37-ата Росен Йорданов фиксира 3:0 до почивката.

51-годишният вратар на Банкя Йосиф Иванов допусна още два гола за 1 минута между 52-ата и 53-ата, вкарани от Антон Славчев и Калоян Бонев. Любопитното е, че преди цели 28 години той е бил втори вратар на железничарите, когато титуляр е бил Пламен Николов.

Ангел Ангелов в 60-ата минута реализира за Банкя. За крайното 7:1 се разписаха още Калоян Караджинов в 67-ата и Сибил Карагьозов в 75-ата минута. Последната контрола на Локо мотив (Сф) преди старта на първенството в „А“ Областна група София -Север ще бъде в събота от 10:00 ч. сутринта в Требич срещу местния Вихър.

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига