Добруджа с минимална загуба от бивш тим на Ривалдо и Денилсон

Родният тим се даде трудно на узбеки

Добруджа изиграе равностоен двубой с узбекистанския Буньодкор (Ташкент), загубен с 0:1. В първата си проверка по време на лагера в Турция родният втородивизионен тим се противопостави максимално на съперника, а разликата направи Амир Торакулов с попадение в началните минути на втората част.

През първото полувреме срещата бе равностойна, като все пак узбекистанците имаха малко повече добри атаки по посока вратата на добруджанци. Така или иначе до попадение в една от двете врати не се стигна.

След почивката силен изстрел на Торакулов донесе и попадението за узбеките, където преди години играха световните шампиони с Бразилия Ривалдо и Денилсон.

ДОБРУДЖА: 1. Георги Аргилашки, 26. Иван Жечков, 3. Димитър Пиргов, 87. Стефан Трайков, 8. Милен Гамаков, 19. Ивайло Климентов, 7. Пауло Суарес, 17. Раел Лолала, 9. Преслав Йорданов, 10. Софиан Диа, 18. Юлиус Каспаравичус