2. Зимни спортове
  3. Ню Джърси Девилс тресна Филаделфия след продължения

Ню Джърси Девилс тресна Филаделфия след продължения

Ню Джърси Девълс удари с 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) след след продължения домакина Филаделфия Флайърс в среща от НХЛ. Двата тима започнаха срещата равностойно, но това бе само началото. Резултатът бе открит във втората част на двубоя след гола на играча на Девилс Зак Перис. Кимо Тимонин успя да изравни резултата още до края на третината – 1:1. В третата част на мача шайбата на Патрик Елианс отново изведе гостите напред - 2:1, но домакините отново изравниха, а този път гол вкара Скоти Ъпшел и се стигна до продължения, като победата на Девилс донесе Елианс.

Ню Джърси Девълс удари с 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) след след продължения домакина Филаделфия Флайърс в среща от НХЛ. Двата тима започнаха срещата равностойно, но това бе само началото. Резултатът бе открит във втората част на двубоя след гола на играча на Девилс Зак Перис. Кимо Тимонин  успя да изравни резултата още до края на третината – 1:1. В третата част на мача шайбата на Патрик Елианс отново изведе гостите напред - 2:1, но домакините отново изравниха, а този път гол вкара Скоти Ъпшел и се стигна до продължения, като победата на Девилс донесе Елианс.