Крайни резултати в 1/16-финалите за Купата на България

КРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ В 1/16-ФИНАЛИТЕ НА ТУРНИРА ЗА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ:

Созопол - Калиакра (Каварна) 0:1

Вихрен (Сандански) - Черноморец (Бургас) 0:5

Тополите (Тополи) - Черноморец-Поморие 0:1

Лудогорец (Разград) – Славия 0:2

Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица) 0:2 след продължения, 0:0 в редовното време

Малеш (Микрево) - Видима-Раковски (Севлиево) 5:4 след дузпи, 0:0 в редовното време и продълженията

Миньор (Перник) - Академик (София) 4:3 след дузпи, 1:1 в редовното време и продълженията

Утре от 14:00 ч е последната среща между Локо София и Локо Пловдив на стадион "Васил Левски".

FT Миньор - Академик 3:2 при дузпите, 1:1 в редовното време и продълженията

FT Малеш (Микрево) - Видима 5:4 след дузпи, 0:0 в редовното време и продълженията

Дузпи предстоят на мача Миньор - Академик (1:1)

FT Доростол (Силистра) - Пирин (Благоевград) 3:5 след дузпи, 0:0 в редовното време и продълженията

FT Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново) 2:4 след дузпи, 0:0 в редовното време и продълженията

FT Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица) 0:2 след продължения (Росен Колев 108, Виктор Михайлов 111')

Дузпи ще има и на двубоя Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (ВТ) - 0:0

Дузпи предстоят на двубоя Доростол - Пирин (0:0)

FT Сливен - ЦСКА 1:3

Сливен - ЦСКА 1:3. Шеридън бележи в 90-ата минута на "Хаджи Димитър"

Ботев (Криводол) - Ком-Миньор 0:2. Виктор Михайлов бележи втория гол за гостите на двубоя в Мездра (111')

Край на първото продължение в Перник: Академик - Миньор 1:1

Ботев Криводол - Ком-Миньор 0:1. Росен Колев бележи в 108-ата минута на двубоя в Мездра

Миньор удря трета греда в Перник. "Чуковете" играят продължения с Академик

Сливен удря гредата. В 84-ата минута Миндев нацели с глава десния страничен стълб

Мишел Платини прави невероятен пропуск в 79-ата минута на двубоя в Сливен

Сливен - ЦСКА 1:2. Спас Делев бележи в 68-ата минута.

FT Черноморец (Балчик) - Литекс 1:2

Черноморец Балчик - Литекс 1:2. В 92-ата минута Брату бележи безценния гол за ловчанлии

FT Лудогорец - Славия 0:2

FT Вихрен - Черноморец 0:5

FT Чавдар (Етрополе) - Берое 0:1

Академик - Миньор 1:1. Марков изравни в 86-ата минута от пряк свободен удар

Вихрен - Черноморец 0:5 (80'). Фернандес открадна топката от защитник на домакините и подаде на Лис Муйтис, който на празна врата направи 5:0.

Край на мача в Банско, където Левски победи с 3:1 домакините. Два гола за "сините" отбеляза Гара Дембеле

Сливен - ЦСКА 1:1. Тодор Янчев изравнява на "Хаджи Димитър" в 57-ата минута

2 минути добавено време в Банско (Банско - Левски 1:3)

54' Сливен - ЦСКА 1:0. Платини не успява да уцели опразнената врата на Сливен

Черноморец (Балчик) - Литекс 1:1. Борислав Павлов изравнява резултата в Албена. Той е оставен непокрит и бележи с глава в 78-ата минута

Черноморец (Балчик) се вдига на щурм срещу Литекс

Вихрен - Черноморец 0:4. Адриан Фернандес бележи след добавка и акулите вече водят с 4:0

Червен картон за играч от тима на Лудогорец в мача срещу Славия (0:2). Гинев е отстранен с директен червен картон за удар без топка в 58-ата минута

В Банско Дембеле отстъпва мястото си на Исмаил Иса в 78-ата минута

Банско - Левски 1:3. Дембеле бележи в 71-ата минута и предрешава крайния изход. Мариян Огнянов асистира за попадението на нападателя

Край на полувремето на мача Сливен - ЦСКА (1:0)

Банско - Левски 1:2. Домакините намаляват изоставането си след гол на Павел Петков в 63-ата минута

В 61-ата минута Дембеле прави невероятен пропуск на стадион "Св. Петър" в Банско, където едноименният тим играе срещу Левски (0:2)

Черноморец Балчик изпуска дузпа срещу Литекс в началото на второто полувреме. Цветомир Василев стреля в аут от бялата точка

Начало на вторите полувремена на двуботе, започнали от 13:30 ч

Резултати след първите полувремена на срещите, които започнаха от 13:30 ч:

Черноморец (Балчик) - Литекс 0:1

Банско - Левски 0:2

Миньор (Перник) - Академик (София) 0:1

Вихрен (Сандански) - Черноморец (Бургас) 0:3

Сливен - ЦСКА 1:0. Страхотно попадение на младия Милен Василев, който получи перфектен пас от Диан Христов, развинти отбраната на ЦСКА и със силен шут от няколко метра разпечата Здравко Чавдаров в 22-ата минута. Основна вина за попадението носи Павел Виданов

Почивка на мача Монтана - Черно море (0:1)

Край на първата част на Миньор - Академик (0:1)

Почивка в долуспоменатия двубой

Тополите - Черноморец-Поморие 0:1 - Димов 45'

Почивка на мача Черноморец Балчик - Литекс 0:1. Пълно надмощие на ловчанлии край морето

Почивка на мача Вихрен - Черноморец 0:3

Край на първото полувреме на мача Лудогорец - Славия 0:2

Край на първото полувреме на мача Банско - Левски 0:2

Лудогорец - Славия 0:2. Николай Божов удвоява преднината на "белите" в 43-ата минута.

Край на първото полувреме на мача Чавдар (Етрополе) - Берое 0:1!

Чавдар (Етрополе) - Берое 0:1. Владислав Златинов бележи в 43-ата минута с удар от въздуха.

Тотален натиск на ЦСКА в Сливен. 12-ата минута - УНИКАЛЕН ПРОПУСК на Мишел Платини, който бе намерен на страхотна позиция от Маркиньос, но не засече по най-добрия начин топката от малкия пеналт

Черноморец (Балчик) - Литекс 0:1. Дока открива резултата за ловчанлии в 34-ата минута

Вихрен - Черноморец 0:3. Хайри засича с крак центриране от ъглов удар и прави преднината на бургазлии класическа в 35-ата минута

Първа смяна в състава на Академик. На мястото на Ивайло Димитров в игра влиза Мартин Сечков

Начало на мача Сливен - ЦСКА. Малко публика на стадион "Хаджи Димитър" под сините камъни

Банско - Левски 0:2. Слави Шопов си отбеляза автогол в 31-ата минута след центриране на Ал. Александров - Кривия

Мулдер избива топката от голлинията след добра атака на Банско

Банско - Левски 0:1. Гара Дембеле открива резултата на стадион "Св. Петър" в Банско. Попадението ще бъде записано в 26-ата минута.

Миньор - Академик 0:1. Сакалиев открива резултата на добавка в 15-ата минута.

Вихрен - Черноморец 0:2. Лис Муйтис получи пас в наказателното полсе, стреля, вратарят изби и топката попадна в Муса Койта, който със шпагат направи резултата 2:0 за Черноморец в 18-ата минута

Созопол - Калиакра 0:1. Делчо Стоилов бележи за гостите

Лудогорец - Славия 0:1. Божов открива резултата в Раград в 18-ата минута на двубоя.

Добруджа - Ботев (Враца) 1:0. Капитанът Симеонов открива резултата в Добрич със силен удар от наказателното поле.

Вихрен - Черноморец 0:1 - Лис Муйтус свали топката към Рикардо Андре, който с мощен удар разпечата вратата на домакините

Първият гол падна в Монтана, където Черно море откри резултата чрез Ратников в 9-ата минута. Монтана - Черно море 0:1 (Ратников 9')

Бави се началото на мача Черноморец (Бч) - Литекс, защото вратите не са добре наместени и Антон Генов преценява, че началният сигнал ще закъснее.

НАЧАЛО НА ДВУБОИТЕ:

Чавдар (Етрополе) - Берое (Стара Загора)

Добруджа 1919 - Ботев (Враца)  с коментар на живо в Novsport.com

Черноморец (Балчик) - Литекс с коментар на живо в Novsport.com

Монтана - Черно море с коментар на живо в Novsport.com

Банско - Левски с коментар на живо в Novsport.com

Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица)

Миньор (Перник) - Академик (София) с коментар на живо в Novsport.com

Малеш (Микрево) - Видима-Раковски (Севлиево)

Созопол - Калиакра (Каварна)

Вихрен (Сандански) - Черноморец (Бургас)

Доростол (Силистра) - Пирин (Благоевград)

Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново)

Тополите (Тополи) - Черноморец-Поморие

Лудогорец (Разград) – Славия

Станаха ясни стартовите на Добруджа и Ботев (Враца):

Добруджа: 30. Марков, 20. Петров, 3. Мл. Димитров, 4. Димов, 7. Данков, 10. Василев, 13. Паскалев, 14. Симеонов (к), 17. Н. Колев, 18. Костов, 19. Живков.

Ботев (Враца): 12. Цветковски, 4. Ванков (к), 6. Найденов, 7. Ченешков, 8. Св. Ангелов, 9. Ив. Данчев, 11. Хаджиниколов, 13. Чалъков, 13. Борисов, 22. Куланг, 27. Райков.

Станаха ясни стартовите състави на Чавдар (Етрополе) и Берое:

Чавдар: 1. Ивайло Яначков, 3. Димитър Пиргов, 5. Николай Николов (к), 25. Антон Киров, 11. Георги Пашов, 21. Иван Вълчанов, 15. Петър Тончев, 10. Иво Михайлов, 27. Тодор Стоев, 4. Ивайло Чочев, 9. Александър Русков

Берое: 33. Теодор Скорчев, 2. Здравко Илиев, 23. Александър Томаш, 3. Тодор Тодоров, 28. Веселин Пенев, 16. Стефан Велев, 10. Диан Генчев (к), 88. Петър Димитров, 21. Тодор Христов, 19. Владислав Златинов, 14. Евгени Йорданов

Станаха ясни стартовите състави на Черноморец (Балчик) и Литекс:

Черноморец (Балчик): 1. Теменлиев, 4. Костов, 22. Емил Тодоров, 23. Рангелов, 3. И. Янев, 5. Иванов, 20. Павлов, 18. Костенски (к), 10. Станев, 15. Валериев, 8. Хритов.

Литекс: 1. Гулобович, 4. Берберович, 5. Венков, 8. Том, 9. Тодоров, 15. Дока, 18. Миланов, 19. Нифлор, 21. М. Цветанов, 29. Николов, 33. Бодуров.

Станаха ясни стартовите състави на Сливен и ЦСКА, които играят от 14:00 ч:

Сливен: 1. Георгиев, 24. Филипов, 5. Яв. Иванов, 16. Ковачев, 20. Коконов, 22. П. Стоянов, 7. Минев (к), 4. Василев, 15. Миранда, 19. Игнатов, 14. Христов.

ЦСКА: 1. Здравко Чавдаров, 25. Йордан Минев, 2. Павел Виданов, 4. Костадин Стоянов, 8. Румен Трифонов, 21. Коста Янев, 5. Тодор Янчев (к), 18. Борис Галчев, 28. Маркиньос, 32. Мишел Платини, 7. Спас Делев

Станаха ясни стартовите състави на Вихрен и Черноморец:

Вихрен: 1. Симеонов, 2. Горан Чуркин, 3. Радев, 6. Дюлгеров, 18. Андреев – К, 23. Кръстев, 22. Николов, 8. Вердера, 26. Динков, 5. Гущеров, 7. Станкев

Черноморец: 33. Борел, 18. Зайц, 4. Хайри, 2.  Дянков – К, 6. Старокин, 14. Андре, 16. Паланков, 77. Андонов, 9. Фернандес, 39. Койта, 21. Муйтис

Станаха ясни стартовите състави на Созопол и Калиакра:

Созопол: 12. Стефанов, 15. Тодоров, 2. Делчев, 6. Белчев, 16. Дончев, 20. Димов, 19. Стайков, 11. Мустафа, 10. Ралев, 17. Братанов, 9. Тошков.

Калиакра: 33. Радев, 3. Димов, 5. А. Димитров, 25. Събев, 30. Бонев, 11. Каталиев, 16. Ст. Стефанов, 18. Стоилов, 31. Филипов, 7. Здравков, 6. Чечев.

Станаха ясни стартовите състави Миньор и Академик:

Миньор: 99. Иванов (к), 2. Божиков, 3. Олегов, 7. Стоев, 8. Йордан Тодоров, 14. Цветков, 17. Траянов, 19. Петров, 21. Хазуров, 22. Юри Иванов, 24. Витанов

Академик: 85. Стоянов, 2. Асенов (к), 3. Л. Манчев, 4. Редовски, 9. Димитров, 10. Василев, 11. Аясс, 14. Николов, 18. Динчев, 17. Велинов, 23. Сакалиев

Станаха ясни стартовите състави на Монтана и Черно море:

Монтана: 1. Иванов, 10. Наков, 4. Жеков, 6. Трифонов, 18. Фиданин, 21. Гаджев (к), 5. Хикмет, 16. Мичев, 20. М. Иванов, 17. В. Христов, 10. М. Антонов

Черно море: 26. Пиргов, 6. Дяков, 3. Адемар, 12. Тиаго, 15. Ал. Александров, 25. С. Александров, 7. Стоянов (к), 10. Димов, 23. Георгиев, 25. Ратников, 14. Божилов.

Станаха ясни стартовите състави Лудогорец и Славия:

Лудогорец: 23. Григоров (к), 20. Тренков, 25. Комитов, 14. Гинев, 3. Граматиков, 6. Анев, 19. Шакиров, 11. Димов, 24. Рамзи, 10. Салих, 17. Р.Каптиев

Славия: 12. Петров, 21. Дяков (к), 15. Богданов, 2. Дреновички, 19. Барбоса, 7. Илиев, 24. Цачев, 77. Пеев, 17. Божов, 9. Г.Христов, 20. Димитров

Станаха ясни стартовите състави на Банско и Левски:

Банско: 12. Христов, 19. Зарев, 15. Крушовски (к), 14. Топузов, 17. Шопов, 20. Николов, 16. Кьосов, 10. Калайджиев, 9. Лясков, 21. Мирчев, 18. Хазуров.

Левски: 85. Акалски, 2. Мулдер, 3. Грийн, 16. Огнянов, 14. Минев, 20. Жоазиньо, 17. Младенов, 7. Александров, 39. Дембеле, 45. Гаджев (к), 5. Иванов.

Читателите на Novsport.com ще имат възможността да проследят развоя на всички 1/16-финали от турнира за Купата на България. Мачовете са този уикенд. Голямата порция срещи са в събота от 13:30 ч, а от 14:00 ч е двубоят Сливен – ЦСКА.

Novsport.com ще излъчи с аудио-коментар 5 мача: Монтана – Черно море, Банско – Левски, Миньор (Перник) – Академик и в комбинирано предаване Черноморец (Балчик) – Литекс и Добруджа - Ботев (Враца). Иначе ще следим за вас всички 15 съботни мачове с промените в резултата.

В неделя от 14:00 ч е сблъсъкът Локомотив (София) – Локомотив (Пловдив), който ще имате възможността да проследите минута по минута с най-интересните моменти.

В тази фаза на надпреварата се включват 16-те отбора от А група, продължилите напред 14 състава от Б група и двата аматьорски тима Созопол и Тополите. Срещите ще бъдат в един мач. При равенство в редовното време ще има продължения и евентуално дузпи.