Вихрен излъга Трявна в продължението

Претендентът за влизане в "А" група Вихрен победи с 1:0 отбора на Трявна в първия кръг от турнира за Купата на България. Единственото попадение в мача падна през първата част на продължението дело на Рангел Абушев след асистеция на Десислав Русев

Претендентът за влизане в "А" група Вихрен победи с 1:0 отбора на Трявна в първия кръг от турнира за Купата на България.

Единственото попадение в мача падна през първата част на продължението дело на Рангел Абушев след асистеция на Десислав Русев.

В редовното време двата отбора не успяха да си вкарат гол, а гостите от Сандански останаха с човек по-малко в 75-ата минута. Тогава за втори жълт картон бе изгонен Светослав Георгиев.

Почивка в мача за Вихрен получиха доста от титулярните футболисти, които бяха запазени от треньора Йордан Самоковлийски за двубоя от първенството в събота срещу Ботев (Криводол).