2. - Българи в чужбина
  3. Попето удари Сърмов и Хичо в „българското дерби” в Турция

Попето удари Сърмов и Хичо в „българското дерби” в Турция

Отборът на Газиантепспор продължава със стабилните си изяви през този сезон, след като днес се наложи с 1:0 над тима на Касъмпаша

Отборът на Газиантепспор продължава със стабилните си изяви през този сезон, след като днес се наложи с 1:0 над тима на Касъмпаша. Срещата се игра на стадион „Реджеп Тайип Ердоган” и бе от програмата на 18-ия кръг на турската Супер лига.

Българският национал Ивелин Попов игра цял мач за победата на гостите, а сънародникът му Георги Сърмов също изигра пълни 90 минути. Николай Димитров пък се появи като резерва в 65-ата минута.

Единственото попадение в мача пък бе дело на Соуса в 39-ата минута.

След тази победа Газиантеп се намира на 6-о място във временното класиране с актив от 27 точки. Касъмпаша пък са последни с едва 8 пункта, на цели 7 от спасителния бряг.
Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО