3. Емил Велев: Не съм очаквал чак такава победа

Емил Велев: Не съм очаквал чак такава победа

Треньорът на Левски Емил Велев остана изключително доволен от разгромната победа на неговия отбор, като гост, със 7:1 над тима на Беласица в поредна среща от 24-ия кръг на „А” група, предаде репортер на Novsport.com. „Сините” буквално разпиляха своите символични домакини, след като владееха инициативата през цялата среща. С четири гола за вицешампионите се отчете бившият нападател на Ботев Георги Христов.

„За мен това е една хубава победа, с много голове. В началото бяхме малко сковани, но през второто полувреме Левски показа истинското си лице. Гонзо получи удар в скулата след като отбеляза гола, но ще разберем какво е състоянието му по-късно през деня. Не съм очаквал такава изразителна победа, но когато, през втората част, започнахме с бързите комбинации се видя, че можем да бележим и много попадения. Преди няколко години бяхме пратили играчи под наем в Родопа и тогава те ни победиха, затова сега имахме обеца на ухото си, но искам да кажа, че ние не сме забранили на нашите футболисти да играят, а ръководството на Беласица е решило така”, каза Емил Велев на пресконференцията след мача.

Станислав Генчев: Левски не заслужаваше да загуби от Ботев (ВИДЕО)